Mielieji klientai,

 

Jums daugiau nebereikia sukti galvos dėl meniu sudarymo ar papildymo, kvalifikuoto personalo, profesionalios virtuvės įrangos ar produktų paieškos. Visa tai jau atlikta už Jus!

 

Plataus, skirtingų pavadinimų užkandžių, patiekalų, desertų ir kitų išskirtinių produktų spektro pagalba ne tik sutaupysite brangaus laiko, bet ir pakelsite savo meniu lygį ir pardavimus. Mes visada pasiūlysime optimalų produktų ir paslaugų kokybės ir kainos santykį.

 

„Appetitum“ – tai daugiau nei produkcijos tiekėjai. Bendradarbiaudami su savo klientais mes garantuojame:

  • Išskirtinumą. Mūsų siūlomų prekių nerasite Lietuvos prekybos centruose ar pas kitus tiekėjus.
  • Profesionalumą. Padėsime ir kartu sudarysime būtent Jums tinkamą prekių asortimentą priderintą prie Jūsų įstaigos specializacijos ir galimybių.
  • Visokeriopą pagalbą. Išmokysime Jus ir Jūsų personalą teisingai ir efektyviai dirbti su mūsų produkcija. Esant poreikiui suteiksime priemones pristatyti atnaujintą meniu Jūsų svečiams.
  • Atsakomybę. Užsakymus pristatome Jums jau kitą darbo dieną, o Vilniaus miesto teritorijoje netaikome produkcijos pristatymo mokesčių.

Nekantriai laukiame galimybės susitikti su Jumis ir atsakyti į visus iškilusius klausimus bei išsamiau pristatyti save ir siūlomus produktus.