Esame kompanija, kuri specializuojasi paruoštų ir užšaldytų patiekalų, desertų, žuvies ir kitų maisto produktų tiekimu: kavinėms, barams, vyninėms, restoranams, kaimo sodyboms, viešbučiams bei pobūvių organizatoriams.

 

„Appetitum“ vykdo savo veiklą remdamasi trimis pagrindiniais principais:

  • Itališka maisto gaminimo tradicija – liekame ištikimi tikriems Italijos skoniams ir ilgaamžėms šios šalies maisto gaminimo tradicijoms.
  • Profesionalumas kiekviename žingsnyje – atidžiai sekame ir prižiūrime kiekvieną savo veiklos žingsnį, taip užtikrindami profesionalias paslaugas savo klientams.
  • Dėmesys kiekvienam klientui – bendradarbiaudami su klientais siūlome ne tik produkciją, bet suteikiame vertingų patarimų ir idėjų meniu sudarymui bei pardavimų skatinimui, kurie specialiai pritaikyti individualiai kiekvienam mūsų klientui.

Siekdami užsibrėžto tikslo pateikti geriausius patiekalus, nuodugniai išbandėme ir kruopščiai atrinkome Italijos maisto gamintojus, kurių dėka galime užtikrinti, kad Jūsų meniu papildys ne tik skaniausi, bet ir išskirtiniai patiekalai ir desertai.

 

Turite daugiau klausimų? Nekantraujate išmėginti?

Susisiekite su mumis!